TISZTELT  SZÜLŐK !

A hideg, borongós időjárás sem vette kedvünket a TAVASZKÖSZÖNTŐN való részvételtől.

Bár az érdeklődés kisebb volt a tavalyi évhez képest, de a vásárlókedv minden eddigit felülmúlt.

Azt láttuk, sokan meghozták a teli tálca finomságokat, majd bevásároltak a szülő társak által készítettekből, tudván hasznos célt támogatnak.

A „horgászklubunk” is remekül állta a pecázók ostromát,

majdnem minden összegyűjtött „halat” sikerült kifogni.

Így a végeredmény:

240710 Ft lett,

amit számlánkra befizettünk.

Nagyon köszönjük lelkesedésüket, segítségüket!

Természetesen, most is a gyermekeik fejlődésére, óvodánk szépítésére fogjuk fordítani adományukat, amiről a honlapon folyamatosan tájékoztatjuk Önöket.

Köszönöm kollégáimnak is az egész napos helytállást.

A Diósdi Óvodásokért Alapítvány nevében:

Kapuvári Lászlóné

Diósd, 2017-04-26.